GENEL BİLGİLER

SEMPOZYUM YERİ
Hilton Bodrum Türkbükü Hotel

SEMPOZYUM TARİHİ
19 - 22 Mayıs 2017

YAKA KARTI
Sempozyum süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır.

KATILIM BELGESİ
Tüm katılımcılara katılım sertifikaları 20 Mayıs 2017 tarihi itibariyle dağıtılacaktır.

DAVET MEKTUBU
Sempozyum katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları organizasyon sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Fazla sayıda katılımcı göndermek isteyen kurumlara merkezi izin yazısı yazılacaktır. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

KREDİLENDİRME
Sempozyumun tüm oturumları değerlendirilmesi için Türk Tabipleri Birliği sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu onayına sunulacaktır.

İPTAL KOŞULLARI
Yapılan kayıt ve konaklama rezervasyonlarının 3 Şubat 2017 tarihine kadar iptali durumunda talep kabul edilip ücret iadesi yapılacak olup, 3 Şubat 2017 tarihinden sonra iptali durumunda kayıt ve konaklama ücretlerinin hiçbir şekilde iadesi yapılmayacak, sim değişikliği yapılabilecektir.

ÖNEMLİ TARİHLER

Bildiri Özeti Göndermek İçin Son Tarih 15 Nisan 2017
İndirimli Kayıt İçin Son Tarih 03 Şubat 2017
İndirimli Konaklama İçin Son Tarih 03 Şubat 2017

BİLDİRİ ÖZETİ
Bildiriler Abstract Agent bildiri sistemi kullanılarak www.androloji2017.org web sitesi üzerinden online olarak gönderilecektir. Sistemden bağımsız olarak e-mail ve posta yoluyla gönderilen bildiriler kabul edilmeyecektir. İnternet üzerinden gönderilen özetler aynen basım yapılacağı için yazım hatalarına dikkat edilmesi gerekir
Copyright @ 2017 TÜRK ANDROLOJİ DERNEĞİ. Tüm Haklası Saklıdır. LookUs & Online Makale